![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/10/otets-ivan-koshka.jpg)
На 49-ому році помер настоятель храму Різдва Христового ПЦУ с.Вістова та храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ с.Мислів Калуського деканату Івано-Франківської єпархії митрофорний протоієрей Іван Кошка.
«Висловлюємо щирі співчуття родині та релігійним громадам храмів, настоятелем яких був отець Іван. Вічная пам’ять!», - повідомили в Калуській міській раді.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.