Помер журналіст Ярослав Тимофійчук

20 вересня помер член Національної спілки журналістів України Тимофійчук Ярослав Васильович.

Ярослав Тимофійчук народився 3 лютого 1954 року в Саджавці Надвірнянського району. Закінчив Яблунівську середню школу, Івано-Франківський педагогічний інститут ім. В. Стефаника.

Працював учителем фізики і математики в сільських школах. З 1981 року – фотокореспондент косівської районної газети «Радянська Гуцульщина» (з жовтня 1990-го – «Гуцульський край»). Був редактором телепередачі «Косівська панорама» на районному телебаченні, власкором івано-франківського телебачення «Канал-402».

«Ярослав Васильович – учасник багатьох виставок і фотоконкурсів, його творчі доробки відзначені дипломами й грамотами. Світлини нашого колеги друкувалися в районній, обласній та всеукраїнській пресі. Ярослав Тимофійчук був талановитим фотомайстром, надійним колегою і другом. Він назавжди запам’ятається cвоєю невичерпною життєвою енергією й комунікабельністю. Щиро сумуємо. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Розділяємо всім серцем ваші біль та горе», - повідомили в Секретаріаті Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.