У Крихівцях встановили анотаційну дошку на честь загиблого бійця Романа Дземана

У рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» сьогодні на фасаді Крихівецького ліцею встановлено та освячено пам’ятну дошку Герою України, захиснику, що героїчно загинув біля Вугледару – Роману Дземану.

Роман народився у Крихівцях, у відомій крихівецькій родині Дземанів. Закінчивши школу, вступив до Київського економічного інституту менеджменту, а з 2010 р. почав працювати на Державному підприємстві «Антонов».

Романа всі пам’ятають як активного і волелюбного хлопця, який завжди відстоював правду, тому ніхто не здивувався, коли він став активним учасником Майдану в 2014 році.

З 2014 по 2016 рік хлопчина воював у зоні АТО, пройшовши найгарячіші точки в зоні АТО: Дебальцеве, Авдіївку, Піски, Мар’їнку. Саме в Мар’їнці у серпні 2016-го Романа контузило, розвідник частково втратив зір та слух.

Сержант Роман Дземан завжди був на війні у зоні найбільшого ризику, адже командування знало, що всі серйозні та важливі завдання йому під силу.

Загинув 5 травня під Вугледаром Донецької області. Загинув героїчно, адже власним тілом, своїм життям захистив побратимів, після того, як натрапив на т. зв. «керовану міну». Такий хоробрий вчинок – ціною власного життя, щоб вберегти інші.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.