Загинув Герой України Олександр Кукурба

26 липня , захищаючи небо України, загинув 28-річний Олександр Васильович Кукурба, уродженець с. Верхнього Вербіжа Коломийського району — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України, Герой України.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого! Це непоправна втрата для усієї України!», - повідомили у Нижньовербізькій громаді.

Нагороди Олександра Кукурби:

  • звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (14 квітня 2022) — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.
  • орден Богдана Хмельницького II ст. (6 липня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
  • орден Богдана Хмельницького III ст. (22 березня 2022) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

27-29 липня оголошено днями жалоби у Нижньовербізькій громаді.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.