Франківка, яка возвеличувала СРСР та Сталіна, отримала 5 років ув’язнення

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Івано-Франківської обласної прокуратури уродженку РФ визнано винною у пропаганді та публічному використанні символіки комуністичного тоталітарного режиму ( ч. 1, 2 ст. 436-1 КК України).

Вироком суду їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

«У суді прокурор довів, що обвинувачена упродовж 2019-2022 років в забороненій соціальній мережі "Вконтакте" систематично поширювала, а також публічно використовувала матеріали із зображенням символіки комуністичного тоталітарного режиму. Вона популяризувала ідеї відродження та відновлення СРСР та виправдовувала злочинний режим, звеличувала Леніна та Сталіна. За висновками судово-лінгвістичної експертизи такими дописами вона пропагувала комуністичний тоталітарний режим. Прихильниця Радянського Союзу з 2015 року набула громадянство України та проживала в місті Івано-Франківську», - повідомили в Прокуратурі Івано-Франківської області.

Протиправна діяльність була викрита співробітниками Управління СБ України в області. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУ Нацполіції в області.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.