![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/avtomobili-dlya-ZSU.jpg)
Ключі від двох автомобілів підвищеної прохідності передала сьогодні прикарпатським військовослужбовцям голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.
Керівниця області зазначила, що транспортні засоби стануть у нагоді для наших захисників та захисниць під час виконання бойових завдань. Вони є вкрай необхідні на передовій. У них висока прохідність, яка дає змогу долати перешкоди, недоступні для звичайних транспортних засобів.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.