Парафіяни УПЦ (МП) заявили про своє бажання залишитись з Онуфрієм

26 червня віряни собору по вул.Довженка, у відповідь на заяву мера міста Р. Марцінківа про перехід громади до ПЦУ, провели парафіяльні збори.

«Збори відбулися після ранньої та пізньої Божественних Літургій, щоб мали можливість проголосувати всі парафіяни, котрі відвідують богослужіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська. За результатами голосування парафіяни ОДНОГОЛОСНО засвідчили вірність Українській Православній Церкві на чолі з митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм. Жоден представник громади не висловився за перехід в іншу конфесію. Тоді як рішення про подальше перебування у юрисдикції Української Православної Церкви прийнято одноголосно, що засвідчено підписами в кількості 496 підписів парафіян в протоколі зборів, який буде надісланий до Івано-Франківської ОДА (ОВА)», - повідомили в Івано-Франківській єпархії УПЦ (Московського патріархату).

Крім того, у єпархії заявили, що реєстрація Івано-Франківською ОДА (ОВА) нової редакції статуту релігійної громади собору Різдва Христового є неправомірною з використанням фальсифікованих, підроблених документів з метою рейдерського захоплення культової споруди.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.