Суд арештував жителя Калущини за насильство до рідної матері

Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення мешканця Калуського району у вчиненні психологічного насильства щодо матері.

«Обвинувачений раніше перебував на профілактичному обліку у секторі превенції як «кривдник», так як безпричинно, протягом тривалого часу систематично вчиняв по відношенню до своєї матері психологічне насильство, яке виразилось у словесних образах, погрозах, висловлюваннях нецензурною лайкою в її бік, приниженні. У результаті своїх протиправних дій, чоловік протягом року притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї», - повідомили у Калуському міськрайонному суді.

Калуським міськрайонним судом його неодноразово було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень та призначено покарання у виді громадських робіт і штрафу.

Незважаючи на вжиті заходи реагування щодо недопущення вчинення насильства у сім`ї, обвинувачений правильних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став і продовжував свою протиправну поведінку, знову вчиняв домашнє насильство психологічного характеру щодо матері.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, просив суворо не карати. Потерпіла просила суд свого сина суворого не карати.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений винив злочин повторно та щодо особи похилого віку, як наслідок ухвалив призначити йому покарання у виді одного місяця арешту.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.