Зловмисники, які пограбували чоловіка, відбулись умовним термінами

Калуський міськрайонний суд умовно засудив двох юнаків за викрадення гаманця у подорожуючого.

«Згідно матеріалів справи двоє обвинувачених повертаючись на автомобілі додому в напрямку м. Калуша, побачили на узбіччі невідомого чоловіка, який зупиняв їх автомобіль. Зупинивши авто, чоловік попросив підвезти його у м. Івано-Франківськ, обвинувачені погодились, якщо він заправить їх пальним. Перебуваючи на заправній станції, коли потерпілий направився до касової зони, щоб розплатитись за пальне, юнаки змовились між собою на викрадення гаманця із грошима, у нього. В подальшому, реалізовуючи свій злочинний умисел, рухаючись автодорогою у напрямку м. Івано-Франківськ та перебуваючи у с. Вістова, водій заглушив автомобіль та повідомив, що він нібито поламався та його треба штовхнути, після чого потерпілий та інший обвинувачений вийшли з автомобіля, в цей момент, згідно попередньої домовленості було нанесено удар у спину потерпілого та витягнено із його кишені гаманець з грошима в сумі 2200 грн. Відтак обвинувачені із викраденим гаманцем на автомобілі поїхали в напрямку Калуша та грошовими коштами розпорядились на власний розсуд», - йдеться у повідомленні Калуського міськрайонного суду.

Обвинувачені в судовому засіданні вину у пред'явленому обвинуваченні визнали повністю. Розкаялися у вчиненому, просили суворо їх не карати, оскільки потерпілому відшкодовано всі завдані збитки.

Потерпілий у суді зазначив, що йому відшкодовано завдані збитки та в нього відсутні будь-які претензії матеріального та морального характеру.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.