Перша ліга. «Прикарпаття» поступилось «Оболоні»

У 19 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» на своєму полі програло київській «Оболоні».

Перша ліга. 19 тур. «Прикарпаття» - «Оболонь» - 0:2

Голи: Суханов (53), Батальський (61)

У «матчі за 6 очок» івано-франківська команда зазнала домашньої поразки від дуже незручного суперника - столичної «Оболоні». Ключовий момент зустрічі стався на 13-й хвилині, коли Писко залишив господарів у меншості, отримавши пряму червону картку.

Швидка верхова подача від голкіпера киян виводила Бвтальського на побачення з Піцаном, тож захисник «Прикарпаття» був змушений фолити на підступах до штрафного майданчика. Удесятьох івано-франківці вдало захищалися до перерви, не дозволивши «пивоварам» відкрити рахунок.

Однак у другому таймі впродовж восьми хвилин «Оболонь» зуміла двічі вразити ворота: після навісних флангових передач спершу Суханов вдало зіграв головою, а згодом і Батальський фактично «замкнув» дальню стійку - 0:2.

На 74-й хвилині Бородай у гостей отримав друге попередження, тож догравали команди у неповних складах. Франківці намагалися відквитати бодай один м’яч, але кияни вміло «засушили» гру, так і не дозволивши господарям забити.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.