Перша ліга. «Металіст» розгромив «Прикарпаття»

У 18 турі Першої ліги івано-Франківське «Прикарпаття» у Харкові поступилось «Металісту».

Перша ліга. 18 тур. «Металіст» - «Прикарпаття» - 4:0

Голи: Б.Ріаскос (14, 48), Танчик (43), Пейшото (62)

Івано-франківська команда перервала свою шестиматчеву безпрограшну серію, зазнавши «сухої» поразки у Харкові від лідера чемпіонату. У кожному з таймів прикарпатці пропустили по два м’ячі...

На 14-й хвилині Брайан Ріаскос відкрив рахунок, на грані офсайду реалізувавши вихід сам-на-сам. А наприкінці тайму Танчик вдало зіграв головою після навісу з правого флангу - 2:0. Майже одразу по перерві колумбійський легіонер "Металіста" оформив дубль, а на 62-й хвилині у воротах івано-франківців відзначився найкращий бомбардир Першої ліги - бразилець Пейшото, фактично знявши питання щодо переможця - 4:0.

Незважаючи на гостьову поразку, івано-франківці з 28-а очками залишаються на п'ятому місці у турнірній таблиці.

Наступної неділі, 21 листопада, підопічні Олега Рипана проведуть завершальний домашній матч року проти столичної "Оболоні" (поч. 14:15).

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.