У Коломиї виник конфлікт через земельну ділянку

7 жовтня на позачерговій сесії міської ради депутати, подолавши вето міського голови, віддали забудовнику 12 сотих землі в районі співочого поля. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

«Гра хитра. Власник, тобто забудовник, вже має у власності земельну ділянку поруч. Її він отримав ще минулої каденції. Тепер забудовник, великодушно відмовляється від маленької тонкої смужки землі, але натомість забирає 12 сотих, які мали бути виставлені на продаж. Цікава математика, правда? В результаті забудовник отримає більше можливостей для будівництва, а місто не отримає нічого. Я вважаю, що це не справедливо стосовно кожного мешканця громади. Якщо хочете будувати - викупіть за ринковою ціною землю у громади. А за отримані кошти ми зможемо зробити дороги, школи й садки чи благоустрій. А безкоштовна передача у власність у цьому випадку не дасть Коломиї нічого, окрім додаткової багатоповерхівки. І депутати це добре знали. Запитаєте в них при нагоді, що спонукало їх тиснути кнопку "За"? А ми подаємо в суд», - сказав Станіславський.

Станіславський не рекомендував купувати квартири в цьому житловому комплексі, адже з таким підходом забудовника до справ, є сумніви чи й інші документи там в порядку. Це суттєво може затягнути терміни здачі будинку в експлуатацію.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.