Прикарпатським військовим організують культурний відпочинок

22 вересня в приміщенні обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулося підписання меморандуму між військовими частинами 1241 та 3072 із закладами культури нашої області.

Його урочисто підписали заступник начальника Західного територіального управління з персоналу полковник Станіслав Басараб та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

«Метою Меморандуму є організація широкої співпраці між сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України та популяризації культурно-мистецького життя в Івано-Франківську та області», - повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Йдеться про організацію та проведення виїзних лекторіїв, тематичних виставок, концертів та зустрічей дислокованих у місті та області. Мовиться про покращення доступності культурного відпочинку та доступу військовослужбовців військовиї частин 1241 та 3072 Національної гвардії України до відвідування музеїв, картинних галерей, виставок, вистав, експозицій, тощо.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.