Марцінків прокоментував чергу біля ЦНАПу

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що неможливо уникнути черг під час запису дітей у дитячі садки. Про це він заявив в ефірі радіо «Західний полюс».

«Неможливо в якийсь інший спосіб. Зараз є електронна черга, вона відкривається сьогодні. Так що люди собі самі самоорганізувалися біля ЦНАПу. Є велике бажання потрапити у новий дитячий садочок. Ще один дитячий садочок до кінця року буде відкритий. На жаль, такі ситуації були, коли ми відкривали садок «Котигорошко» чи інші дитячі садочки. Оцей старт завжди спричинявся таким чергами. Якось по іншому це застосувати? Тут може бути справді корупція. Наприклад, завідувач у зошиті записує або ще щось. Якщо ми хочемо мати прозорий механізм - іншого виходу немає. Можна в 9.00 стартує електронна реєстрація, можна було записатись в електронному варіанті, але люди вирішили отаку фізичну чергу. Це не наша ідея. Це самі мешканці переживають і хочуть, щоб дитина потрапила. Багато хто з тих мешканців записали своїх дітей в інші дитячі садочки. Але, коли відкриваєть новий, сучасний садочок і люди звісно бажають переписати свою дитину. Отака є ситуація. Думаю, що до обіду ця ситуація повністю вирішиться», - сказав Марцінків.

Марцінків зазначив, що у черзі стоять депутати міської ради, працівники правоохоронних органів і «немає того кумівства, того, що список уже сформований».

Зазначимо, що черги біля ЦНАПу сформувались за добу до відкриття реєстрації. Чимало людей стояли у черзі всю ніч.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.