В Івано-Франківську представники «благодійного фонду» погрожували «муніципалам»

12 вересня в Івано-Франківську на Привокзальній площі працівники «Муніципальної інспекції» помітили чоловіка, який порушував громадський порядок.

«Інспектори підійшли до чоловіка і під час бесіди встановили, що він раніше судимий за злочини у сфері обігу наркотичних речовин. Під час спілкування чоловік повідомив, що має з собою імовірно наркотичні речовини і погодився показати їх. Наші інспектори зразу ж викликали на місце працівників поліції. Також чоловік дістав з рюкзака скриньку для збору коштів. На запитання наших працівників він повідомив що є представником не місцевого благодійного фонду», - йдеться у повідомленні.

Інспекторів це зацікавило і в подальшому вдалося встановити наступне:

  • Фонд збирає кошти виключно на вулиці.
  • Фонд і всі представники з іншої області і проживають в одному з холстелів міста.
  • Номер який вказаний у документах фонду, як контактний належить іншій приватній особі.
  • Призначення благодійної допомоги. Окремо виділено на договорі, який був з чоловіком.
«Також цікавим є той факт що всі зароблені за день гроші знаходилися не у скриньці, а в рюкзаку чоловіка. За декілька хвилин до волонтера прибула група підтримки. Декілька невідомих чоловіків назвалися представниками фонду. Хоча по їхній бесіді складалося враження ніби вони всі вже раніше судимі. Вони перше спробували вияснити ситуацію, після чого агресивно поводилися і погрожували нашим працівникам. Працівники поліції, які прибули на місце події провели опис речей і забрали горе волонтера до відділу поліції», - повідомили в «Муніципальній інспекції».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.