У школах Івано-Франківська викладатимуть християнську етику

30 серпня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків Церква підписав меморандум про співпрацю з конфесіями щодо викладання християнської етики у школах.

Меморандум підписали на конференції керівників закладів освіти Івано-Франківське Архієпархіальне Управління УГКЦ в особі Архієпископа та Митрополита Кир Володимира Війтишина, Івано-Франківська єпархія ПЦУ в особі високопреосвященнішого Митрополита Галицького Кир Андрія Абрамчука та Івано-Франківсько-Галицька єпархія УПЦ ПЦУ в особі Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа Василиківа.

«Востаннє така угода підписувалася аж у 1992 році і я вважаю, що її давно треба було оновити! Зараз ідуть «непрості» тенденції і на світовому, і на всеукраїнському рівнях… Для нас же важливо будувати Україну на засадах духовності та християнських цінностей, зберегти свою традицію. Потрібно, щоб наші діти у цьому складному світі не почувалися самотніми та відчували міцну опору – опору віри. І сьогодні наші церкви простягнули цю руку допомоги. Щоб у наших школах не просто була християнська етика, а щоб викладання цього предмету було справді якісним. А ще будемо шукати мотиваційні речі, аби діти та вчителі заглиблювалися в цей предмет з радістю», - зазначив Р.Марцінків.

У Міносвіти не включили християнську етику до переліку обов’язкових предметів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.