Людмила Лузан здобула бронзу на Олімпіаді

Українська спортсменка Людмила Лузан посіла третє місце в фіналі Олімпійських ігор у Токіо в греблі на каное-одиночці.

Вранці 5 серпня Лузан фінішувала третьою на 200-метровій дистанції з часом 47,034 секунди. Лідерка перегонів, американка Невін Гаррісон, фінішувала з результатом 45,932 секунди.

Це перша медаль України у веслуванні на Олімпійських іграх.

Людмила Лузан народилася у 1997 році в Івано-Франківську.

На чемпіонаті Європи 2021 року показала свій найкращий результат у кар'єрі, завоювавши чотири медалі. В одиначних змаганнях вона перемогла на неолімпійській дистанції 500 метрів, а також стала другою на олімпійській дистанції 200 метрів. У парі з Анастасією Четверіковою стала чемпіонкою на олімпійській дистанції 500 метрів, а також бронзовою призеркою на дистанції 200 метрів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.