Біля Музею Бандери встановили 50-метровий шлагшток

До 30-ї річниці незалежності України реалізується проєкт «Нове будівництво монументального знаку на території Історико-меморіального музею ім. Степана Бандери за адресою: с.Старий Угринів, вул. С.Бандери Калуського району Івано-Франківської області з влаштуванням флагштоку».

Зазначимо, що рішенням обласної ради виділено один мільйон гривень. Для завершення цього проєкту залучено кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

До слова, Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філія Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери) входить до 23-х об’єктів, які мають реконструювати в державі до 30-ї річниці незалежності України.

Заступник голови ОДА Богдан Футерко за дорученням голови облдержадміністрації Світлани Онищук разом із посадовцями ОДА проінспектував хід робіт на об’єкті. Ступінь готовності будівництва монументального знаку на території музею у Старому Угринові становить 90 відсотків. Одним із завдань на найближчий час є ремонт комунальних доріг при під’їзді до музею.

Нагадаємо, що ремонт території біля музею перевищує 20 мільйонів гривень. Встановлення флагштоку - 3,5 млн. гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.