В Івано-Франківську освятили найбільший храм УГКЦ

25 липня Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив новозбудовану церкву Святих Володимира і Ольги та престіл у храмі на вул. Вовчинецькій 223. Про це повідомили в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

Роздумуючи над недільним Євангелієм, Архієрей звернув увагу на те, що побудувати храм означає здійснити діло надзвичайної святості: звести місце перебування Бога, серед людських дітей, створити місце молитви, спорудити святий вівтар, де до Всевишнього линутиме не тільки хвала і подяка, але і стогін страждання, розчарувань та жертв, які супроводжують людське існування.

«Воістину, чи існує така установа, яка віддавала б служінню людині більше, ніж священний дім Божий – свята Церква! Це місце для всіх – вона належить містам і селам, та прикрашає їх, вона належить усьому народу, позаяк є одним з красномовних виявів духовної культури і працелюбності народу», – наголосив Митрополит.

На завершення візиту Митрополит вручив подячні грамоти жертводавцям та усім, хто спричинився до спорудження храму. Після чого всі спільно помолились «Боже великий, єдиний», заносячи свої молитви до Всевишнього за мир та спокій в Батьківщині нашій Україні. Варто зазначити, що на цю подію громада очікувала ледь не чверть століття.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.