На Бурштинську ТЕС не пустили екологічних інспекторів

20 липня на Бурштинську ТЕС прибули інспектори Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Про це повідомили в ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Приводом для перевірки стала скарга громадянина України щодо начебто наднормового забруднення станцією атмосферного повітря 24 червня ц.р.

«Бурштинська ТЕС була змушена відмовити у допуску представників інспекції через недотримання основних положень чинного законодавства щодо здійснення перевірок. Будь-які перевірки можливі лише за умови відповідності правовому полю», - йдеться у повідомленні.

24 червня, у зв’язку з дефіцитом електроенергії в ОЕС України, на Бурштинську ТЕС надійшла команда від диспетчера НЕК «Укренерго» про включення додаткового енергоблоку. О 17:18 енергоблок №3 був включений у мережу. При збільшенні навантаження у вечірній час та завантаженні блоку, о 20:02 вийшов з ладу автоматичний регулятор палива, що призвело до порушення режиму горіння в паливні котла і спричинило викид темного диму, який тривав менше 2 хв. Оперативний персонал миттєво зреагував в даній ситуації та в ручному режимі відновив процес горіння в паливні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.