Мер Долини обіцяє боротись з масовими вирубками лісу

Міський голова Долини Іван Дирів пообіцяв навести порядок з веденням лісового господарства на території громади.

«1 липня я підписав розпорядження про створення робочої групи із запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів на території Долинської міської територіальної громади. Представники міської ради вже на першому виїзді виявили факти неналежного ведення лісового господарства. Ділянки рубок захаращені, без відповідних знаків та маркування, деревина знаходилась на земельних ділянках не відведених для таких цілей. Було ще ряд інших порушень. Тоді, за викликом на місце прибули представники національної поліції, які зафіксували дані обставини. До правоохоронних органів написана відповідна заява», - зазначив Дирів.

Цими днями робоча група спільно з поліцейськими офіцерами громади та Сектором оперативного реагування здійснили черговий виїзд до с. Белеїв.

«Рухаючись по грунтовій дорозі, яка веде у лісовий масив між селами Белеїв та Міжріччя, неподалік ферми, на землях комунальної власності, виявили складування колод без відповідного дозволу на зберігання у кількості 52 штуки породи дуб (довжиною близько трьох метрів), а також, близько 15 колод різної довжини та 7 колод хвойної породи різної довжини. Кому належить ця деревина – наразі не відомо. Територія вкрай занедбана, дороги зруйновані великогабаритним транспортом. Лісоматеріал – без відповідних знаків та маркування. З цього приводу представниками міської ради подана відповідна заява до правоохоронних органів за фактом незаконної рубки та неналежним поводженням із землями комунальної власності громади», - повідомив міський голова.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.