Прикарпатець, який здавав в оренду чужу квартиру, отримав більше 4 років тюрми

Івано-Франківський міський суд виніс вирок прикарпатцеві, який здавав в оренду чужу квартиру.

Наприкінці 2019 року обвинувачений здавав в оренду квартиру, яка йому не належала. За оренду чужої квартири отримував кошти. Зафіксовано щонайменше 4 таких випадки.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав, послідовно та в повній мірі підтвердив обставини вчинених ним кримінальних правопорушень. Зокрема, зазначив, що він розміщуючи оголошення на сайті «OLX» про здачу квартир в оренду в м.Івано-Франківську, в період часу листопад-грудень 2019 року незаконно отримував кошти від потерпілих за оренду помешкання, які використовував на власні потреби. Обвинувачений також у вчиненому щиро розкаявся, просив суд суворо його не карати.

Суд прийшов до висновку, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ст.ст.190 ч.2, 190 ч.3 КК України, оскільки він вчинив заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), повторно; а також заволодіння чужим майном шляхом обману, повторно та шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Оскільки обвинувачений вчинив злочини до постановлення вироку Тлумацького районного суду Івано-Франківської області від 29.06.2021 року, згідно якого його було засуджено за ст.185 (Крадіжка) ч.3 КК України до чотирьох років позбавлення волі.

За сукупністю злочинів, з врахуванням вироку Тлумацького районного суду Івано-Франківської області від 29.06.2021 року, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, суд призначив обвинуваченому остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки один місяць.

Крім того, обвинувачений відшкодує чотирьом потерпілим майже 20 тис. гривень.

Вирок виніс суддя Олег Лазарів.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.