У Вишкові добудовують школу

У селі Вишкові Калуського району триває будівництво школи, яке планують завершити до 1 вересня. Тож школярі зможуть отримувати знання у нових просторих і комфортних класах.

Наразі роботи виконані на 89%. Проектна потужність школи розрахована на 180 дітей. Частина Вишківської школи введена в експлуатацію у 2010 році.

Наразі у новозбудованому приміщенні школи завершено покриття спортзалу сендвіч-панелями; проводиться утеплення фасадів, укладання керамічної плитки на стіни і підлогу в коридорі, душових кімнатах і санвузлах; закінчено шпаклювання та шліфування стін і стелі першого та другого поверхів; проводиться монтаж металевих зовнішніх пожежних сходів, укладання бруківки на подвір’ї школи.

У результаті завершення будівництва школи з’являться навчальні класи для учнів, спортивний майданчик, зал для занять художньою самодіяльністю, актова зала, бібліотека та приміщення їдальні.

Крім того, у навчальному закладі будуть дотримані усі умови інклюзії та створені умови для надання якісних освітніх послуг.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.