На Олімпіаду у Токіо поїдуть п’ятеро прикарпатців

7 липня під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.

Україну на найголовнішому спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Наші спортсмени виступатимуть у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

Івано-Франківську область на Олімпіаді представлятимуть: метальник молота Михайло Гаврилюк, Ганна Шевчук у спортивній ходьбі.

Троє вихованців прикарпатського спорту представлятимуть інші регіони України. Зокрема, це: борчиня Оксана Лівач (Львівська область), веслувальниця Людмила Лузан (Полтавська область), легкоатлет Мар’ян Закальницький (Донецька область).

Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.