![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/07/legka-atletika.jpg)
У Львові на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики прикарпатські спортсмени здобули дві нагороди. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.
Валерія Дмитровська, здобула перемогу в фіналі з метання молоту (3 кг) її результат 59.82, вихованка тренера Ярослава Костишина з Долинської ДЮСШ.
Юрій-Максим Студент, вихованець Вигодської ДЮСШ посів друге місце у штовханні ядра (5 кг) з результатом 15.38, тренується спортсмен під керівництвом Надії Зубової.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.