У Коломиї запустили поліцейський фронт-офіс

29 червня розпочав роботу фронт-офіс у Коломийському районному відділі поліції. Він орієнтований на оперативне та результативне надання поліцейських послуг у комфортних для громадян умовах.

«У такому фронт-офісі громадяни можуть отримати консультації, написати звернення, дізнатися про результати розгляду своїх заяв та повідомлень, залишити відгук про роботу поліції. Для інформаційної допомоги працює група первинної комунікації, а в офісі створені всі умови для оперативного реагування на звернення», - йдеться у повідомленні Сектора комунікації поліції Івано-Франківщини.

Відкрили перший поліцейський фронт-офіс т.в.о. начальника поліції Івано-Франківщини Остап Білейчук разом зі своїм заступником Василем Кіцелюком та представниками влади.

«Такий проєкт націлений на співпрацю з громадянами, аби вони почувалися більш комфортно, а їхні питання вирішувалися максимально швидко. Робота фронт-офісу орієнтована на надання якісних поліцейських послуг, вирішення питань та отримання консультацій громадянами», - наголосив Остап Білейчук.

Окрім цього, у відділі поліції працює система відеомоніторингу «Custody Records». Таке нововведення сприятиме попередженню можливих порушень як з боку поліцейських щодо затриманих, так і з боку відвідувачів щодо співробітників поліції.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.