Стадіон «Рух» може втратити право приймати матчі Першої ліги

Згідно рішення Виконавчого комітету Української асоціації футболу від 16 грудня 2019 року, з сезону 2021-2022 рр. припиняють діяти Реєстри стадіонів та впроваджуються категорії стадіонів від 1-ої до 4-ої. Про це повідомили в Івано-Франківській федерації футболу.

Категорії надаються на підставі відповідності стадіонів структурним критеріям згідно Положення про категорії стадіонів Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

«У поточному сезоні Івано-Франківський міський центральний стадіон "Рух" у м. Івано-Франківськ віднесено до 2-ої категорії УАФ. Але одним з основних критеріїв для відповідності стадіону 2-ої категорії є система освітлення поля, яка має відповідати наступним мінімальним рівням: середньої горизонтальної освітленості Eh аvе >1200 lх та середньої вертикальної освітленості Eh аvе >750 lх. Для підтвердження необхідного рівня освітленості поля має бути отримано Сертифікат освітлення, відповідно до Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу. Також на стадіоні має бути облаштовано окремий сектор для представників ЗМІ, який має містити не менше 30 місць під навісом, 15 з яких повинні бути обладнаними функціональними столами», - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, стадіон повинен відповідати й іншим вимогам до стадіонів 2-ої категорії УАФ відповідно до Положення про категорії стадіонів Регламенту інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

За своїм потенціалом стадіон "Рух" міг би бути одним з кращих в Україні і відповідати більш високій категорії УАФ, але більша частина трибун і приміщень стадіону вимагає реконструкції та ремонту.

«Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ попереджає, що в разі якщо зазначені вище недоліки не будуть усунені до старту сезону 2021-2022 рр., стадіон ризикує бути понижений з 2-ої до 1-ої категорії, що призведе до втрати можливості приймати матчі рівня Першої ліги ПФЛ», - йдеться у повідомленні.

Окремо зазначаємо, що стадіон зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" було віднесено до 1-ої категорії УАФ.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.