Перша ліга. «Прикарпаття» програло «Металісту 1925»

У 27 турі МФК «Прикарпаття» на власному полі поступилось харківському «Металісту 1925».

Перша ліга. 27 тур. «Прикарпаття» - «Металіст 1925» - 0:3

Голи: Голодюк (54), Пономар (72, 78).

Івано-франківці зазнали домашньої поразки від третьої команди чемпіонату - харківського «Металіста 1925». Якщо у першому таймі господарі на рівних протистояли супернику, то після перерви один з претендентів на вихід в УПЛ сповна скористався помилками прикарпатців.

Перші два голи гості забили після кутових, коли спершу досвідчений Голодюк, а згодом і молодий Пономар вдало зіграли на добиваннях після цих стандартів. Третій м’яч харків’яни організували у ході швидкої контратаки, і на 78-й хвилині Пономар, який перед цим лише вийшов на заміну, оформив дубль - 0:3.

«Металіст 1925» продовжив свою безпрограшну серію до 14 матчів і закріпився у трійці лідерів, а «Прикарпаття» поки залишилося на 14-й сходинці.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.