Новини Суспільство Опубліковано: 18.05.2021 о 10:44 Рятувальники допомогли лебедю, який заплутався у рибальській жилці В Івано-Франківську працівники ДСНС врятували маленького лебедя з «Німецького озера», який заплутався у рибальську жилку. Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини. Сподобалась публікація? Надіслати у Viber Надіслати в Telegram Поширити на Facebook
Пріоритети Коломийської громади: понад 300 мільйонів гривень для оборонців, соціальна підтримка, створення інклюзивного міського простору, розвиток освіти Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України продовжує організовувати престури у територіальні громади з цікавинками. Цього разу прикарпатські журналісти мали нагоду […]