![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/vichna-pamyat.jpg)
Яремчанська міська рада та виконавчий комітет Яремчанської міської ради в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Сидорука Василя Васильовича, депутата міської ради, активного громадського діяча.
«Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Василя Васильовича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях! Вічна Пам'ять!», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.