ВО «Карпати» проводить навчання для працівників заводів з інших міст України

Державне підприємство ВО «Карпати» у 2007 році налагодило співпрацю із американською компанією APTIV. Як результат, на заводі розпочали виготовляти кабельно-провідникову продукцію до провідних марок автомобілів.

Зараз «Карпати» працюють над виготовленням продукції для Opel Astra, Opel Insignia, Audi Q7 та Škoda Scala. На підприємстві працює близько чотирьох тисяч працівників.

За увесь цей час працівники «Карпат» довели, що вони можуть виготовляти якісну продукцію світового зразка. Як наслідок, співпраця із компанією APTIV була розширена. В Україні запрацювали ще два заводи, які виготовляють кабельно-провідникову продукцію до автомобілів.

«Маючи багато знань у цій галузі та великий досвід, ВО «Карпати» допомогло із відкриттям цих підприємств та налагодженням їх роботи. Наприклад, у Вінниці запрацювало державне підприємство «Електричні системи». «Карпати» надавало йому консультаційні послуги, допомагало із навчанням працівників», - відзначив заступник генерального директора із виробництва Євген Баран.

Зокрема, ВО «Карпати» провело навчання для близько 400 мешканців Вінниці, які потім розпочали роботу на «Електричних системах». Зрештою, начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Герило очолив це підприємство, оскільки повністю володів усіма нюансами роботи і міг налагодити роботу на належному рівні. Більше того, підприємство передало у Вінницю проект, з яким успішно працював до цього, а саме: виготовлення кабельно-провідникової продукції до автомобілів Mersedes E-класу.

До речі, допомогло ВО «Карпати» із налагодженням роботи компанії «Аутомотів Електрік Україна» у Чернівцях. Підприємство займалося навчанням кадрів і навіть відправляло у відрядження працівників, коли компанія своїми силами не могла справитися із поставленими завданнями. І так, одним із керівників «Аутомотів Електрік Україна» працює вихованець «Карпат», колишній очільник відділу якості Михайло Димушка.

Зараз же компанія APTIV відкриває свій завод у Черкасах. І знову ж таки ВО «Карпати» посильно допомагає у налагодженні роботи нової компанії. На підприємстві пройшли навчання близько 300 майбутніх працівників із Черкас. Окрім того, 16 фахівців ВО «Карпати» зараз працюють над тим, щоби допомогти у налагодженні роботи нового заводу – встановлюють першу чергу обладнання для виробництва. Ба більше, ВО «Карпати» передадуть Черкасам проект з виробництва кабельно-провідникової продукції до автомобілів Audi Q7.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.