В Івано-Франківську дали дозвіл на відключення від центрального опалення 19 будинків

6 травня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Одним із питань порядку денного було рішення про надання дозволу на від’єднання багатоквартирних житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення. Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку, екології та енергозбереження.

Після заслухання доповіді директора Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлани Криворучко про результати роботи постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води, члени виконкому своїм рішенням надали дозвіл на від’єднання 19 багатоквартирних житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення.

Публікуємо список будинків за адресами:

- вул. С. Стецько, 4

- вул. С. Стецько, 7

- вул. Є. Коновальця, 46

- вул. С. Бандери, 10

- вул. Б. Лепкого, 49А

- вул. Незалежності, 45

- вул. Незалежності, 101

- вул. Бельведерська, 16

- вул. Крива, 4А

- вул. О. Сорохтея, 9

- вул. В. Чорновола, 153

- вул. С. Петлюри, 5

- вул. Є. Коновальця, 207

- вул. Національної гвардії, 20

- вул. Національної гвардії, 22

- вул. Є. Коновальця, 106А

- вул. О. Сорохтея, 37А

- вул. Джохара Дудаєва, 1

- вул. Національної гвардії, 19

Витяг з рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про надання дозволу на від’єднання багатоквартирних житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення уповноважені представники цих будинків можуть отримати в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: вул. Незалежності, 9.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.