У квітні прикарпатські міграційники оформили майже 10 тисяч паспортів

У квітні оформлено загалом майже 10 тисяч паспортів, що на понад 2 тисячі більше, ніж у березні. Про це повідомили в Міграційній службі Івано-Франківської області.

Зокрема, відвідувачі міграційної служби оформили понад 4 тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки і понад 5,5 тисячі закордонних паспортів.

«Інформуємо про те, що оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання. Нагадуємо також, що у зв’язку з дією на території України карантинних заходів документи ( національні паспорти у формі ID-картки і паспорти для виїзду за кордон) , які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і чекають на своїх власників», - йдеться у повідомленні.

Для зручності отримувачів адміністративних послуг в усіх територіальних підрозділах міграційної служби Івано-Франківщини працює сервіс «Електронна черга». Отже, заходьте на сайт ДМС України і через сервіс «Електронна черга» реєструйте свій візит до обраного територіального підрозділу на оптимальний день і час.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.