Перша ліга. «Прикарпаття» програло тернопільській «Ниві»

У 23 турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» поступилось тернопільській «Ниві».

Перша ліга. 23 тур. «Нива» - «Прикарпаття» - 2:1

Голи: Семенина (36), Кисленко (80) - Барчук (65)

У "матчі за 6 очок" тернопільська команда перемогла безпосереднього конкурента у боротьбі за виживання. На 36-й хвилині Ігор Семенина дальнім ударом відкрив рахунок у цій грі. В середині другого тайму після короткого розіграшу кутового і верхової передачі від Кузьмина Роман Барчук ударом головою зрівняв цифри на табло.

Однак наприкінці поєдинку подібний стандарт приніс успіх номінальним господарям: після навісу з кутового на 80-й хвилині Сергій Кисленко зіграв на випередження і також головою забив переможний м'яч - 2:1. "Нива" не лише перервала свою невтішну серію з семи поспіль поразок, а обійшла "Прикарпаття" у турнірній таблиці, перемістивши івано-франківців на передостаннє 15-е місце.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.