Андрій Джелеп виграв «срібло» на чемпіонаті Європи

Андрій Джелеп - студент-спортсмен факультету фізичного виховання та спорту, вихованець Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина виборов срібло на чемпіонаті Європи з вільної боротьби.

У складі збірної України у категорії 61 кг. у чвертьфіналі Андрій Джелеп переміг призера світу азербайджанця Ахмеднабі Гварзатілова. У поєдинку за вихід у фінал технічно переборов багаторазового призера Європи, світу грузина Беку Ломтадзе.

У вирішальній сутичці Андрій Джелеп зустрівся з чемпіоном Європи U-23, переможцем індивідуального кубку світу Абасгаджи Магомедовим. У складному поєдинку наш спортсмен поступився супернику та став срібним призером чемпіонату Європи -2021.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.