Перша ліга. «Прикарпаття» зіграло внічию з «ВПК-Агро»

Бойовою нічиєю завершився поєдинок у Дніпрі, де обидві команди завершували гру удесятьох.

Перша ліга. 22 тур. «ВПК-Агро» - «Прикарпаття» - 1:1

Голи: Беляєв (39) - Барчук (6).

Івано-франківці відкрили рахунок вже на 6-й хвилині, коли після дального удару Семотюка голкіпер відбив м'яча перед собою, а першим на добиванні був Роман Барчук - 0:1. До перерви гості створили ще кілька небезпечних моментів, але не зуміли реалізувати. А от господарі скористалися одним зі своїх шансів і на 39-й хвилині Беляєв зрівняв рахунок.

У другому таймі Семотюк і Волошинович мали класні нагоди, а на 73-й хвилині "Прикарпаття" залишилось у меншості - другу "жовту" отримав Кохман. Навіть удесятьох івано-франківці створили супершанс забити вдруге, але кіпер "ВПК-Агро" двічі врятував свою команду, відбивши у поперечину м'яч після удару Хоми, а потім прийняв на себе добивання від Воробчака. У доданий час Кіча грубо атакував Француза, за що був вилучений.

Після нічиєї 1:1 "Прикарпаття" піднялося на 13-е місце, зрівнявшись на очками з найближчим суперником - тернопільською "Нивою", яка провела на 2 гри більше.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.