Поліцейські вилучили двох дошкільнят у недбалих батьків

Працівники ювенальної превенції відділення №1 (м.Тисмениця) Івано-Франківського районного відділу поліції вилучили двох дівчаток 5 та 6 років у матері, які не дбала про дітей.

«Дівчаток віком 5 та 6 років працівники поліції застали на одній з вулиць села, у якому мешкає їх сім’я. У цей час матір вдома пиячила разом з їх батьком та ще двома знайомими. Виїхати до місця проживання цих дітей правоохоронців спонукав телефонний дзвінок батька дівчаток. Чоловік повідомив, що його співмешканка, яка є матір’ю дітей, відучора не поверталася додому», - йдеться у повідомленні Ювенальної превенції Прикарпаття.

Виявилося, що дівчатка від ранку бродили вулицями, а їли діти ще напередодні. Їх матір, як з’ясували поліцейські, ночувала у сусідському помешканні. У будинку, де живе сім’я з дітьми, було брудно, немає придатних для вживання дітьми продуктів харчування. Зважаючи на усе це, було прийнято рішення про вилучення дітей.

Наразі їх помістили до закладу соціального захисту дітей. Оскільки ані попередження, ані адміністративна відповідальність не подіяли на ставлення батьків до своїх обов’язків щодо виховання дітей, то зараз може йтися навіть про позбавлення батьківських прав щодо доньок.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.