«Прикарпаття» розгромно програло в Одесі

Триває безвиграшна серія івано-франківської команди, яка у чотирьох березневих поєдинкахзуміла набрати лише два турнірні очки і наразі веде боротьбу за виживання. У виїзному матчі проти одного з лідерів Першої ліги гості пропустили два м'ячі у першому таймі.

Перша ліга. 20 тур. «Чорноморець» - «Прикарпаття» - 3:0

Голи: Поспєлов (25), Лиховидько (30), Коркішко (90, з пенальті).

Поспєлов відкрив рахунок ударом головою після навісу з кутового, а згодом Лиховидько прицільним пострілом забив з дальної дистанції - 2:0. На 82-й хвилині Воробчак міг повернути інтригу, але після удару головою воучив у поперечину. Останнає слово у цій грі було за господарями, і Коркішко з пенальті встановив остаточний підсумок - 3:0.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.