На Івано-Франківщині за добу 42 рази спалювали суху траву

Минулої доби на теренах Івано-Франківщини виникло 48 пожеж, 42 з них – пожежі сухої трави та сміття. Про це повідомили в пресцентрі ДСНС в Івано-Франківській області.

Зокрема, 5 квітня о 16:21 в селі Котиківка Коломийського району виникла пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:24 в селі Добровляни Івано-Франківського району виникла пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина виникнення пожежі та збитки встановлюються.

О 21:44 в місті Калуш на вулиці Хіміків виникла пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:15 в місті Калуш виникла пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина виникнення пожежі встановлюється.

«Загальна площа, яку пройшов вогонь, знищуючи флору та фауну Прикарпаття складає понад півсотні тисяч квадратних метрів. Висновуючи зі статистичних даних, можемо казати, що переважна більшість таких займань виникає внаслідок порушення громадянами законів та недотриманням правил пожежної безпеки. Найчастіше винуватцями таких ситуацій є громадяни, котрі спалюють суху рослинність та сміття, забуваючи, або не зважаючи на шкоду та потенційну небезпеку такої діяльності», - йдеться у повідомленні.

Прикарпатців закликають утриматись від спалення сухої трави, оскільки за це передбачені серйозні штрафи та навіть ув’язнення, якщо такі дії спричинять тяжкі наслідки для природи.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.