«Свобода» вимагає провести перевибори в окрузі №87

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вважає оголошені результати проміжних виборів до Верховної Ради України у Надвірнянському окрузі № 87 сфальшованими. Про це повідомили у ВО «Свобода».

«Брудна виборча кампанія опонентів не надала їм остаточної перемоги. Ставленики олігархів Шевченко і Вірастюк, незважаючи на мільйонні ресурси, підкуп виборців, кампанію очорнення та численні порушення виборчого законодавства на дільницях, не змогли отримати перемогу. Для отримання потрібного їхнім господарям результату вони вдалися до застосування адмінресурсу і прямого тиску народних депутатів партії «Слуга народу» та партії «За майбутнє» на членів окружної виборчої комісії. Все це повернуло українців у часи режиму Януковича, але навіть тоді на Прикарпатті не було такого виборчого свавілля», - йдеться у заяві партії.
«Сьогодні вся Україна стала свідком відпрацювання сценарію проведення наступних парламентських виборів з метою закріплення зеленої антиукраїнської влади. Враховуючи викладене, результати довиборів до Верховної Ради України на 87-му окрузі не визнаємо і вимагаємо провести перевибори, а винних у фальсифікації та зриві волевиявлення громади Прикарпаття — притягнути до відповідальності згідно з чинним законодавством. Українці не повинні бути ошуканими. Суспільство має побачити справедливість щодо брудних спроб олігархів купити довіру українців і привласнити волевиявлення громадян», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.