![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/kviti-politsiya-1.jpg)
8 березня жінки приймали вітання від працівників поліції Івано-Франківщини з весняним святковим днем. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.
«Кермувальниці, котрі спілкувалися з поліцейськими, отримали вітання, квіти та настанови обов’язково дотримуватись правил дорожнього руху. Усі жінки запевнили, що таке привітання та нагадування про необхідність дотримання безпеки на дорозі в такий незвичний спосіб водночас і приємно, і запам’ятається надовго», - йдеться у повідомленні.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/kviti-politsiya-4.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/kviti-politsiya-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/03/kviti-politsiya-3.jpg)