Коломиянка Вероніка Івасюк здобула три золоті медалі на Кубку України з важкої атлетики

З 2 по 7 березня проходив Кубок України з важкої атлетики в м.Луцьку. Про це повідомили у Відділі молоді та спорту Коломийської міської ради.

Коломиянка Вероніка Івасюк виборола три золоті нагороди (результат в ривку 94 кг., в поштовху 115 кг. та 209 кг. в сумі двоборства).

Бронзову нагороду на Кубку України здобув Владислав Кіяшко у ваговій категорії 81 кг. з сумою двоборства 299 кг. Та в ривку посів друге місце з результатом 142 кг., поштовх завершив з результатом 157 кг.

Також завершив свій виступ на 3-ій сходинці п'єдесталу Богдан Томяк. Спортсмен подолав в ривку 150 кг. та 186 кг. у поштовху і здобув дві бронзові нагороди.

Тренуються спортсмени під керівництвом Заслуженого тренера України Миколи Чабана та Віталія Корнієнка.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.