Наньнін привітав франківців зі святом Китайського Нового року

З нагоди святкування Китайського Нового року наше партнерське місто Наньнін в особі віце-мера п.Ванг Куна надіслало святкове відео-привітання для мешканців Івано-Франківська. Про це повідомили в Івано-Франківському міськвиконкомі.

«Новий рік в Піднебесній має свої особливості святкування, які відрізняються від решти світу. Дата початку і кінця року визначається місячно-сонячним календарем, а саме святкування триває не один день. У 2021 році святкування Нового року розпочалось 12 лютого. Це масштабне двотижневе свято, наповнене торжеством і веселощами, безліччю звичаїв і ритуалів. В цей час люди ходять в гості, влаштовують пишні застілля з частуванням традиційних страв, таких як цзяоцзи - традиційні китайські пельмені. Будинки зовні прикрашають різноманітними візерунками з червоного паперу, парними написами і картинами з побажаннями щастя, благополуччя та довголіття, а також розвішують червоні ліхтарі», - йдеться у повідомленні МВК.

У відео йдеться:

Шановний міський голово Руслане Марцінків та шановні мешканці Івано-Франківська, вітаю зі святом Китайського Нового року – Святом Весни!

З нагоди святкування Китайського Нового року Бика, від імені Наньнінського муніципального народного уряду Гуансі у Китаї хочу висловити щиросердечні вітання з Новим роком.

Протягом багатьох років наші міста підтримували один одного та працювали спільно задля зміцнення дружніх китайсько-українських зв’язків. Я сподіваюся, що обидва міста зможуть зміцнити торгівельну, економічну і медичну співпрацю та сприятимуть обміну досвідом між мешканцями.

Щиро вірю, що попереду наші міста чекає краще майбутнє.

Хочу побажати мешканцям Івано-Франківська міцного здоров’я, щастя, успішної праці та процвітаючого року Бика!

Дякую!

Ванг Кун

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.