В ОДА створили штаб для ліквідації наслідків снігопаду

В Івано-Франківську під керівництвом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулося засідання регіонального оперативного штабу із реагування на погіршення погодніх умов на дорогах області. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Участь у заході взяла заступниця голови ОДА Світлана Онищук, начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, начальник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак та заступник начальника головного управління Національної поліції в області Василь Хомин.

Йшлося про забезпечення роботи в посиленому режимі відповідних служб, належну організацію роботи задля уникнення надзвичайних ситуацій на дорогах області у зв’язку із погіршенням погодніх умов.

«Ми маємо скоординувати роботу комунальних та автодорожніх установ, при потребі залучити додаткові засоби та механізми задля своєчасного реагування на можливі виклики. Через напружену ситуацію з COVID-19 ще критичніше стоїть питання проїзду дорогами, в тому числі для карет швидкої медичної допомоги», - наголосив Андрій Бойчук.

Зазначимо, що найбільш складна ситуація зараз на тлумацькому та городенківському напрямках, куди перебазовується відповідна техніка. За дорученням голови ОДА працівники управління ДСНС в Івано-Франківській області перейшли на посилений режим несення служби, в місто Городенку перебазовують техніку підвищеної прохідності, зокрема, снігоболотохід «Богун».

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.