Івано-Франківськ витратив 424 тисячі гривень на фінансування приватної ковзанки

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради придбав електроенергію для приватної ковзанки у центрі міста.

18 грудня 2020 року замовник підписав договір з «Прикарпатенерготрейдом» на поставку 130 тисяч кіловатгодин електроенергії за адресою площа Ринок у центрі Івано-Франківська. Вартість електроенергії становить 424 тис. гривень. Згідно з договором, виконавець мав поставити електроенергію до кінця 2020 року.

У грудні міськвиконком уклав договір тимчасового користування окремими елементами благоустрою з ТОВ «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи Вікос». Згідно з документом, фірма орендувала у міста 712 кв. метрів площі перед ратушею за 4,29 грн. за квадратний метр на місяць або 3054 гривні.

За даними ЄДРПОУ, кінцевим бенефіціаром вказаний житель Львова Критович Віталій Миронович. Його внесок до статутного фонду становить 13,24 млн. гривень. У жовтні особа з такими персональними даними шукала роботу водія із зарплатою 17 тис. гривень.

За допомогою сервісу Opendatabot вдалося з’ясувати, що до квітня 2019 року цією фірмою володіла жителька Києва Ольга Філатова-Кривецька. Згідно з декларацією, Ольга Філатова-Кривецька є дружиною бізнесмена та колишнього народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Кривецького.

Ігор Кривецький з дружиною

В ефірі комунального телеканалу «Вежа» міський голова Руслан Марцінків заявив, що підприємець платить податки у міський бюджет, а також оплачує комунальні послуги. За його словами, у наступному році потрібно облаштувати ще одну ковзанку, адже на діючій великі черги з бажаючих покататися.

«Є попит і це непогано для міста. Нам треба думати про ще більше розваг, щоб у Франківську залишалися туристи. Треба в цьому напрямку працювати», – підкреслив Марцінків.

Нагадаємо, що ковзанка працювала і минулого року. Тоді місто також компенсувало витрати підприємця на оплату електроенергії.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.