![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-1.jpg)
Керівник КП «Пам'ять» Василь Тимків разом з активістами відвідав невідомі військові поховання в с. Озерці Галицького району.
У селі практично не залишилось місцевих жителів і лише собака був гідом по безлюдному селу.
«У вільній Україні, люди самі покинули оселі. І дивишся на порожні подвір'я, полишені кладки через дзвінкий потічок, що біжить через село, самотню стареньку церкву із похиленим хрестом, і всю неймовірну красу довколишніх краєвидів, то волею-не-волею якось екстраполюєш цей стан на всю Україну і лиш хочетья кричати в порожні вікна: о люди, люди, підніміте похилені прабатьківські хрести, ударте у дідівський дзвін, повідчиняйте замкнуті хати, нехай там знов залунає дитячий гомін», - зазначив В.Тимків.
Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-2.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-5.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-6.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-3.jpg)
![](https://galychyna.if.ua/wp-content/uploads/2021/01/selo-ozertse-4.jpg)