Палац Потоцьких отримає грант обсягом 18 млн. гривень

Міністерство розвитку територій та громад України опублікувало список переможців конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Про це повідомили в Івано-Франківському міськвиконкомі.

Проєкт «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області» посів перше місце в рейтингу за програмою «Розвиток туризму».

Загальна сума проєкту складає 17 мільйонів 969 тисяч 835 гривень. З них 5 мільйонів 570 тисяч 648 гривень – за умовами проєкту – має виділити місто на співфінансування. 12 мільйонів 399 тисяч 186 гривень – фінансуються коштом державного бюджету.

«Під час реалізації проєкту буде проведено реставраційні роботи частини приміщень корпусу А (колишній хірургічний корпус) для розміщення Конгрес-центру, як відкритого багатофункціонального простору та інтерактивного Музею «ідеальних» ренесансно-барокових міст. На території палацу Потоцьких буде встановлено макети «ідеальних міст» України та Європи. Серед інших численних заходів, буде започатковано проведення у відреставрованих приміщеннях щорічного Форуму «ідеальних» ренесансно-барокових міст та створено туристичні маршрути «ідеальними» містами України», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.