Андрій Бойчук призначив п’ятьох позаштатних радників

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук (на фото) призначив п’ятьох позаштатних радників.

Радниками стали такі особи:

Бас Інна Леонідівна - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань на громадських засадах. До літа 2020 року працювала на посаді заступниці голови Луцької РДА.

Читайте також: Андрій Бойчук задекларував більше 9 мільйонів гривень готівкою

Ярмольський Ігор Петрович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку на громадських засадах. До весни 2019 року працював на посаді голови Луцької РДА.

Греков Едуард Анатолійович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з правових питань на громадських засадах. Є членом Ради адвокатів Дніпропетровської області. Працює адвокатом у м.Дніпрі. Також є членом адвокатських об’єднань «Фінкорд Інтелідженс» (м.Київ), «Ісу Лоєрс» (м.Дніпро).

Соловей Віталій Олегович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з правових питань на громадських засадах. До весни 2019 року працював на посаді начальника управління земельних відносин Дніпропетровської ОДА.

Ярмольський Андрій Ігорович - позаштатний радник голови обласної державної адміністрації з питань соціально-економічного розвитку, правового забезпечення та загальної організації діяльності облдержадміністрації на громадських засадах. Засновник адвокатського об’єднання «Ісу Лоєрс» (м.Дніпро). Керував комерційними структурами у Києві та Дніпрі.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.