Прикарпатські поліцейські зафіксували 150 порушень правил полювання

Прикарпатські правоохоронці перевіряють дотримання мисливцями законодавства під час полювання. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з державною лісовою охороною, районними мисливознацями та єгерями проводять рейди у мисливських угіддях, щодо дотримання мисливцями правил поводження зі зброєю та особистої безпеки, а також вживають заходів по недопущення браконьєрства.

З початку сезону полювання правоохоронці перевірили майже 7 тисяч мисливців та виявили 150 фактів порушень, за якими складено адміністративні протоколи.

Йдеться про 7 фактів за ст. 191 КУпАП (Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів), 78 – за ст. 85 (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) КУпАП та 65 фактів за ст. 192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) КУпАП.

«Поліція Івано-Франківщини нагадує, що дні полювання – субота (з 16:00) до закінчення світлового дня та неділя протягом світлового дня. До полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, картка відстрілу, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, за наявності мисливської собаки − паспорт на мисливську собаку. Ці документи мисливці зобов’язані мати під час полювання, транспортування чи перенесення зброї. Рейдові групи по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання діятимуть впродовж сезону полювання, а саме до 28 лютого 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.