В Івано-Франківську готуються до відкриття нового корпусу Католицького ліцею

В Івано-Франківську триває комплексне облаштування нового корпусу Католицького ліцею, яке буде завершене до кінця 2020 року. Про це повідомили в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

Карантин трохи загальмував будівництво, однак вже з травня-початку червня відновилась інтенсивна робота по завершенні спорудження нового корпусу навчального закладу. Таким чином, в новому приміщенні був здійснений монтаж електричного щитового обладнання та прокладання слаботочних мереж. Крім того, були встановлені внутрішні двері, кухонне устаткування, ліфти та частково меблі.

В рамках облаштування нового корпусу Католицького ліцею, робітники повністю завершили всі оздоблювальні роботи (шпаклювання, фарбування стін, встановлення підлогового покриття в актовому та спортивному залах і допоміжних приміщеннях). Також змонтували та налаштували слаботочні мережі (пожежна система, телефонія, система оповіщення та контролю доступу, система відеонагляду), системи доочистки питтєвої води та вентиляції. Окрім того, на даху нової споруди було встановлено сонячну фотовольтажну електростанцію для генерації екологічно чистої електроенергії.

Протягом цього ж періоду працівники змонтували внутрішні алюмінієві двері із гартованими склопакетами та перила на сходових і привіконних проямках. А тим часом адміністрація ліцею вже замовила якісний спортивний інвентар, меблі в холи, крісла, гардини та озвучення в актовий зал. І насамкінець, працівники здійснили шумоізоляцію спортзалу, а також облаштували приміщення санвузлів та душових.

Слід додати, що для належного облаштування нового корпусу школи був виготовлений дизайнерський проєкт.

«Аналогів нашій шкільної кухні чи їдальні в нашому місто ви точно не зайдете. Кухня розділена на цехи, склади та сектори, відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та будівельних норм діючого законодавства. Все обладнання розставлене так, як це бачила головна кухарка, яка брала участь в проєкті на цьому етапі. Сама ж їдальня виконана в сучасному стилі, що дозволить почуватися нашим ліцеїстам максимально комфортно», – наголошує адміністратор ліцею о. Маркіян Букатчук.

За словами прот. Романа Кузьмінського, не менш цікаво продуманий і проєкт спортзалу.

«Навіть якщо ми візьмемо таку річ як підлога: було багато дискусій про те, чим варто її вкривати. Порадившись із фахівцями, ми постелили в нашому спортзалі відповідний спортивний лінолеум, під яким є спеціальна подушка, яка розрахована для дітей, щоби в них правильно формувався вестибулярний апарат», – зазначає священнослужитель.

У планах на майбутнє – облаштувати прибудинкову територію вуличними меблями та додатковим озелененням.